Zespół psychologiczno-jelitowy GAPS

Inne

Metoda oczyszczająca wątrobę Dr Hulda Clark

Składniki:

Sól gorzka(siarczan magnezu): 4 łyżki stołowe,

Słoik na sól gorzką,

Oliwa z oliwek: pół szklanki,

½ szklanki soku z różowego grejfruta,

ornityna: 4-8 tabletek,

pół litrowy słoik z zakrętką na olej

ekstrakt z czarnego orzecha:opcjonalnie 10-20 kropli do zabicia pasożytów wychodzących z wątroby

 

UWAGA: poniższego rozkładu czasowego należy przestrzegać z dokładnością do 10 minut.

 

Nie jedz żadnego tłuszczu na śniadanie i obiad tylko warzywa, soki i miód (bez masła i mleka). Zjedz jak najmniej a usuniesz więcej kamieni. Nie jedzenie tłuszczu i białka dzień wcześniej przyniesie jeszcze lepsze rezultaty.

 

14:00 Nie jedz i nie pij po 14:00. Jeżeli złamiesz tę zasadę to będziesz to musiał później odchorować. Przygotuj sól gorzką. Zmieszaj 4 łyżki stołowe soli w 3 szklankach wody i wlej to do słoika. Masz gotowe 4 porcje, po ¾ szklanki każda. Wstaw słoik do lodówki, aby schłodzić płyn.

18:00 Wypij pierwszą porcję (¾ szklanki) schłodzonej soli gorzkiej ze słoika.Po wypiciu możesz opłukać usta wodą lub napić się kilka łyków wody, aby nie czuć pieczenia po solnym roztworze. Przygotuj oliwę z oliwek i grejfruta – jeżeli trzymasz je w lodówce to wyciągnij aby się ogrzały.

Wypij drugą porcję (¾ szklanki) soli gorzkiej. Nie jesz od godz 14:00 ale nie czujesz głodu. Przygotuj się do spania. Czas jest najważniejszy, aby osiągnąć sukces więc nie pozwól sobie na 10 minutowe spóźnienie lub 10 minutowy pośpiech.

21:45 Wlej ½ szklanki (dokładnie pół szklanki) oliwy z oliwek do ½ litrowego słoika. Wyciśnij sok z grejfruta i usuń jego miąższ (musisz mieć dokładnie pół szklanki czystego soku). Dodaj do słoika z oliwą z oliwek. Dodaj też do słoika ekstrakt z orzecha czarnego. Zakręć słoik i dokładnie wymieszaj zawartość.

Idź do łazienki ile razy potrzebujesz, nie spóźnij się na następny etap.

22:00-22.15 Wypij wymieszany w słoiku napój. Weź 4 tabletki ornityny lub 8 jak cierpisz na bezsenność. Wypicie mikstury przez słomke daje lepszy rezultat. Możesz użyć cynamonu, dresingu sałatkowego lub miodu pomiędzy łykami. Można wziąć wszystko do łóżka ale należy pić w pozycji pionowej. Wypij w ciągu 5 minut (jeżeli jesteś w podeszłym wieku lub chory zrób to w 15 minut).

NATYCHMIAST POŁÓŻ SIĘ. Jeżeli tego nie zrobisz nie pozbędziesz się kamieni. Im szybciej się położysz tym więcej kamieni usuniesz. Połóż się w łóżku płasko na plecach z głową na poduszce. Nie poruszaj się przez co najmniej 20 minut. Możesz czuć wędrówkę kamieni w przewodach żółciowych. Jest to bezpolesne. Aby uzyskać oczekiwany efekt MUSISZ iść spać..

Następny poranek. Po obudzeniu weź trzecią dawkę soli gorzkiej. Jeżeli masz bóle brzucha lub mdłości to poczekaj aż miną zanim wypijesz. Możesz wrócić do łóżka. Nie pij trzeciej dawki przed godziną 6:00 rano.

2 godziny później wypij czwartą (ostatnią) dawkę soli gorzkiej. Możesz wrócić do łóżka.

Po kolejnych 2 godzinach można jeść. Zacząć od soku owocowego. Pół godziny później zjeść owoc. Godzinę później można jeść lekkie posiłki. Do kolacji powinno wrócić dobre samopoczucie.

Rano mogą wystąpić biegunki, w stolcu powinny znajdować się zielonkawe lub brunatne kamienie. Powinny być zielonkawe ponieważ żółć ma kolor zielonego groszku. Pływają one na powierzchni wody z uwagi na obecny w nich cholesterol. Czasem przewody żółciowe są wypełnione kryształkami cholesterolu, które nie utworzyły okrągłych kamieni. Kryształki te ujawniają się w postaci "sieczki" pływającej po powierzchni wody w muszli. Może ona być brunatno zabarwiona.Można je policzyć. Liczba 2000 0znacza oczyszczenie wątroby.

W razie niecałkowitego oczyszczenia (nawrót objawów) zabieg można powtarzać w odstępach dwutygodniowych. Nigdy nie należy oczyszczać wątroby podczas choroby.

O nas

Konsultacje